Συνδιασμός «Όραμα και Ελπίδα για τις Αχαρνές»: ψηφοδέλτιο

0
192

ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΧΑΡΝΕΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος Αχαρνών

ΘΕΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΧΑΡΝΩΝ

1 Αθανασόπουλος Γεώργιος – Πτυχιούχος Γυμναστικής Ακαδημίας.
2 Αθανασόπουλος Κώστας – Πολιτικός Μηχανικός .
3 Αλεξανδράτου Σοφία – Επιχειρηματίας .
4 Αυγερίκος Λουκάς- Οικονομολόγος
5 Βλάχου Γεωργία – Πρόεδρος Τ.Ο.Ν.Δ. Αγίας Άννας .
6 Βουκελάτος Ευστάθιος- Επιχειρηματίας .
7 Γαλιώτης Μιχάλης – Ιδιωτικός Υπάλληλος .
8 Γεροθοδωρός Γεράσιμος –  Ιδιωτικός Υπάλληλος.
9 Γεωργαλής Λουκάς – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
10 Γκανασούλης Ιωάννης – Δημοτικός Υπάλληλος.
11 Γκίκα Ρούλα – Δικηγόρος .
12 Δήμου Γεώργιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
13 Δουσαϊτου Σούλα – Πρόεδρος Τ.Ο. Ν.Δ. Κόκκινου Μύλου.
14 Δρόσος Αλέκος – Ιδιωτικός Υπάλληλος .-παλαίμαχος Ποδοσφαιριστής   Αχαρναϊκού .
15 Ευθυμιάδης Ανέστης – Μηχανολόγος Μηχανικός .
16 Ζήσης Κωνσταντίνος- Φοιτητής-Πολιτικός Μηχανικός.
17 Κανελλόπουλος Παναγιώτης – Συνταξιούχος Τραπεζιτικός .
18 Καρπέτας Νικόλαος – Εισαγγελέας .
19 Κατσαμένη Ειρήνη – Αλέξια – Ιδιωτική Υπάλληλος.
20 Κόττας Απόστολος – Συνταξιούχος ΟΣΕ.
21 Κριεμάδης Αθανάσιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος – Μέλος Ο.Ν.ΝΕ.Δ
22 Κροκίδου Ευαγγελία – Ιατρός – Ω.Ρ.Λ.
23 Κωστούρος Γεώργιος – Δημοσιογράφος, Γραφείο Τύπου Ν.Δ.
24 Κωτσιανάς Γεώργιος – π. Αντιδήμαρχος  – Μηχανολόγος Μηχανικός .
25 Λαζαρίδης Βλαδίμηρος – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
26 Λιοσσάτος Νικόλαος – Συνταξιούχος Πολεμικής Αεροπορίας.
27 Μακαρώνας Αθανάσιος – Αρχιτέκτων Μηχανικός .
28 Μαρίνη Νατάσα – Πτυχιούχος Γυμναστικής Ακαδημίας .
29 Μπαλιούση Πέννυ – Επικοινωνιολόγος.
30 Μπεκιάρη Πέλλη  – Καθηγήτρια Αγγλικών.
31 Μπράχου Χακμπερδιεβα – Μάξη –  Ιατρός Γυναικολόγος.
32 Νομικός Παρασκευάς – Δημ. Σύμβουλος. Ιδιωτικός Υπάλληλος.
33 Παπαγιαννοπούλου Λούλα- Στιχουργός
34 Παπασωτηρίου Γρηγόριος – Κτηνίατρος
35 Πατσιανίδη Ελένη – Πολιτικός Μηχανικός .
36 Πήττα Μαρία – Ιδιωτική Υπάλληλος.
37 Πιλαφάς Νίκος – Πτυχιούχος Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών .
38 Πλατής Σταύρος –  Ανώτατος Αξιωματικός Π.Ν Ε.Α. Ναυπηγός – Μηχανολόγος ΜΙΤ     (Αμερική ).
39 Σερλιδάκης Ανδρέας- Μηχανικός Μηχανολόγος
40 Σκιαδάς Δημήτριος – Καθηγητής.
41 Σκλείδας Νικόλαος – Εργολάβος Οικοδομών
42 Σμυρναίος Σπυρίδων- Ιδιωτικός Υπάλληλος
43 Σταθάτου Άντα – Νηπιαγωγός  Ιδιοκτήτρια Παιδικών Σταθμών Παιχνιδούπολη και “ Μικροί Πρίγκιπες”.
44 Σταυρίδου Νατάσα – Λογίστρια- Γραμματέας Συλλόγου Κρητών .
45 Στρατιδάκης Νικόλαος- Αξ. Π.Ν Ε.Α
46 Τσούμα Μελίνα – Πτυχιούχος – Πολιτικών επιστημών.
47 Φίλης  Δημήτρης – Επιχειρηματίας .
48 Φλωράκης Αθανάσιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
49 Φράγκου Αθηνά – Ιδιωτική Υπάλληλος.
50 Φωκιανού Χριστίνα – Β. Φαρμακοποιός.
51 Ψαράς Δημήτρης – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
1 Κουλουμπής Νικόλαος – Μηχανολόγος – Μηχανικός.
2 Μωρογιάννης Γεώργιος – Επιχειρηματίας .
3 Ταλιούρη – Κοντογεώργου Μαρία – π. Αντιδήμαρχος -Πρόεδρος  Αθλητικού Κέντρου Θρακομακεδόνων.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
1 Καρδάκου Πόπη Επιχειρηματίας
2 Κουρέπη Ελένη – Διακοσμήτρια
3 Παπαηλίας Ηλίας – Ιδιωτικός Υπάλληλος.
4 Ρέππας Μιχάλης – Πτυχιούχος Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.
5 Χαλούλη Φαίη- Επιχειρηματίας
Σχόλια Facebook

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.