Ψηφοδέλτιο «Νέας Δύναμης»

0
191

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος Αχαρνών)

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι  Εκλογικής Περιφέρειας Αχαρνών

(Μέχρι τρεις (3) σταυρούς προτίμησης)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ-ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΜΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΣΑΑΚ

ΓΚΕΝΤΣΕΦ ΙΓΚΟΡ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΚΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΪΛΙΑΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΙΝΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΛΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΑΜΟΥΡΓΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΗΝΑ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΖΙΝΑΗΔΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών

(Μέχρι έναν (1) σταυρό προτίμησης)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)

ΚΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Αχαρνών

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς προτίμησης)

ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΥΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΑΥΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ του ΗΛΙΑ

ΣΜΑΡΙΚΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΕΛΕΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΦΡΟΥΝΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ

————————————————————————————————————-

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος Αχαρνών)

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Θρακομακεδόνων

(Μέχρι έναν (1) σταυρό προτίμησης)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών

(Μέχρι έναν (1) σταυρό προτίμησης)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ-ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΙΑΜΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΣΑΑΚ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΚΕΝΤΣΕΦ ΙΓΚΟΡ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΛΙΑΪΛΙΑΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΙΝΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΛΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΑΜΟΥΡΓΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ  (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΗΝΑ   (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΖΙΝΑΗΔΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΑΧΑΡΝΩΝ)

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Θρακομακεδόνων

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς προτίμησης)

ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΙΝΤΖΙΑ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΡΟΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σχόλια Facebook

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.